Minimalizm ekonomiczny, choć bez utraty funkcjonalności. Niewysoki budynek 35 m2 z jasnym wnętrzem i antresolą do spania. Idealny do samodzielnego, szybkiego  montażu.

Nowoczesna, zwarta bryła, drewniana elewacja w wybranym przez inwestora kolorze, funkcjonalne wnętrze z wysoką antresolą lub poddaszem, na które prowadzą wygodne schody. 

Dom szkieletowy w stylu podhalańskim.

Dach półszczytowy o nachyleniu 45 – 50 stopni, panelowe pokrycie imitujące gont, elewacja w formie bali, podcienie, elementy wspornikowe w formie ozdobnych ostatków (rysi).

Tutaj może znaleźć się Twój projekt. Przygotujemy również projekt i wizualizację. 

Wykonujemy prefabrykację domów.

Przygotowujemy elementy na wszystkie etapy budowy – od stanu zero po stan deweloperski:

  • podłogi wentylowane
  • szkielet budynku: ściany, strop, dach
  • łaty i kontrłaty zewnętrzne z drewna impregnowanego ciśnieniowo
  • elewacje drewniane poziome i pionowe
  • łaty i kontrłaty wewnętrzne pod stelaż instalacyjny


Stosujemy opatentowany system znakowania elementów do samodzielnego montażu. Patent widnieje w Urzędzie Patentowym pod numerem WIPO ST 10/C PL433906.

Każdy element jest znakowany kolorystycznie w zależności od tego, w którym miejscu ma się docelowo znaleźć. Dzięki takiemu systemowi nie poświęcasz niepotrzebnie czasu na analizę instrukcji. Patrzysz i wiesz, co i gdzie powinieneś przykręcić. 

Oprócz znakowania kolorystycznego, każdy element jest docięty z dokładnością do 1 mm oraz nawiercony tam, gdzie powinny znaleźć się wkręty. Wszystkie nasze rozwiązania spełniają wymagania norm budowlanych Eurokod 1 oraz Eurokod 5.

© 2022 Mipikon domy do składania | Polityka prywatności